top of page
Moby hakkında

MOBY; 1997 yılında Denizli’de kurulmuştur.

1997’den beri bebek ve çocuklara, özel tasarım koleksiyonlar sunmaktadır.

Markamızın yıllar içerisinde giderek büyüyen, kaliteli ve eşsiz imajının arkasında farklılık yatmaktadır. Kurulduğu ilk günden beri kalite, konfor ve estetikten taviz vermeyen MOBY, Türk tüketicisini dünya trendleriyle buluşturmayı hedeflemiştir.

Yılların verdiği bilgi ve tecrübeyi kullanarak, 3000 m2’lik kapalı üretim alanıyla ailenin en küçük üyeleri için de özel tasarımlar hazırlıyoruz. Onlar için hazırladığımız 30’u aşkın koleksiyonumuza ek olarak özel üretim seçeneğiyle de hizmet veriyoruz.

Oluşturduğu mekânlarda sadeliği ve şıklığı ön plana çıkaran firmamız; dekorasyona uygun özel tasarım halı, perde, tekstil ve tüm aksesuarlarla mekanı bütünleyip, ailenin en küçük üyelerine büyülü bir dünyanın kapılarını açıyor. El işçiliğinin zahmetli ve yaratıcı incelikleri, ileri teknoloji ile birleştirilmekte modern ve zarif tasarımlı mobilyalar müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

MOBY; uzun yıllara dayanan bilgi birikiminin desteğinde, ödünsüz bir kalite bilinci ile kurumsal ve profesyonel bir anlayışla "Lüks Mobilyalar" sektöründe siz müşterilerimizin hizmetindedir.

 

MİSYON & VİZYON

Misyonumuz

Çağdaş ve üstün kaliteli mobilyalar üreterek arkamızda mutlu bebek ve gençlerin yanı sıra mutlu aileler bırakmak.

 

Vizyonumuz

Sektörümüzde, yurtiçinde ve yurtdışında doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, sektördeki gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir şirket olmak.

 

Değerlerimiz

Türkiye'nin gelişimi ve Avrupa Birliği ile entegrasyonunda önemli rol oynayacak olan sektörün, iş süreçlerinde etkinliğinin artırılması, yeniden yapılanma ve güç aktarım organlarının kullanımını artırmak için kapsamlı çözümler sunan MOBY:

 

  • Güvenilirlik,

  • Yüksek sorumluluk duygusu,

  • Deneyim,

  • Kalite bilinci,

  • Sürekli gelişim inancı,

  • İş ahlakına bağlılık,

  • Müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

MOBY; olarak müşteri memnuniyeti’nin sürekliliğinin sağlanması ve tüm süreçlerde sürekli iyileşme ve gelişme elde etmek temel ilkemizdir. Yönetim kadromuz ve çalışanlarımız; kalitenin bireysel başarıyla değil, tüm çalışanların katılımıyla gerçekleştirileceğinin ve bir yaşam biçimi olduğunun bilincindedir. %100 Müşteri memnuniyeti prensibiyle büyüyen MOBY, tüm mobilya ürünlerine 10 yıl garanti vermektedir.

bottom of page